I am a Breastman

Workshop v Café V lese pro všechny prsní muže

Uvidíme se: 25.05 2017

Jestli Ti nejsou lhostejná dámská prsa, doraž ve čtvrtek 25. května do  Café V lese na náš mammahelpí workshop a staň se i Ty správným Breastmanem!


Tvé ruce mohou být hodně dobrým nástrojem prevence a ty se dozvíš, p̶r̶o̶č̶ ̶v̶l̶a̶s̶t̶n̶ě̶  jak je správně používat a kdy! Nebude chybět fantomový model prsu, na kterém si můžeš zkusit nahmatat simulované nádorové bulky, a to už je výzva pro každého pravého Breastmana!
No a pokud jsi ještě neměl tu příležitost sáhnout si na umělý prsa, tyhle silikony se bránit nebudou!
Celý workshop doplní diskuze a provede vás jím mammahelpka, pacientka, která si sama diagnózu :r͟a͟k͟o͟v͟i͟n͟a͟p͟r͟s͟u͟: vyslechla před několika lety a školí veřejnost na přednáškách Mamma HELP v oblasti prevence této nemoci už několik let.
 
Na akci tě zve i prsní muž Jakub Kohák:
 

Bude to odvážné, ale kdo se bojí nesmí do lesa, no a kdo ne, dorazí do Café V lese!
A nezapomeňte o tom říct i kámošum, protože Breastmenů není nikdy dost!
>>> Vstup zdarma! <<<
 


>> Ruce mužů mohou zachraňovat ženská (●)(●) !! <<<
Není neobvyklé, že muž nahmatá v ženském prsu podezřelý útvar. Jsou to často právě oni, díky kterým ženy přicházejí včas na vyšetření, které může záchranit nejen prs(a), ale také život...

Rakovina prsu je nejčastnější onkologické onemocnění žen v České republice. Ročně si u nás tuto diagnózu vyslechne na 7000 dalších žen. Prevence, jako jsou pravidelné návštěvy na mamografu a sonografu je dobré doplnit pravidelným (samo)vyšetřováním, které mohou ženy (spolu se svými muži) provádět v klidu domova. Právě proto, že v Mamma HELPmoc dobře víme, jak důležitá je prevence, rozhodly jsme se své aktivity v oblasti vzdělávání veřejnosti zacílit ještě více na muže, protože i jejich ruce mohou být prevence!
____
Nezisková pacientská organizace Mamma HELP ve svých 8 centrech (Praha, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Olomouc, České Budějovice, Zlín a Přerov) nabízí pomoc pacientkám s rakovinou prsu. Ženy, které si samy prošly zkušeností s touto nemocí tu jako vyškolené terapeutky nabízí novým pacientkám pomoc, a to nejen všechny dostupné informace, kontakty, ale také důležitou psychickou podporu, která je během nelehkého období nemoci a její léčby, zásadní. Sdílená zkušenost a individuální poradenství je to, co dělá organizaci Mamma HELP jedinečnou v péči o pacientky s tímto onkologickým onemocněním.
Mimo pomoc v centrech se Mamma HELP zaměřuje na vzdělávání veřejnosti prostřednictvím přednášek, edukací a workshopů, a to zejména v oblasti prevence.

Další informace na:
www.mammahelp.cz
www.facebook.com/mammahelp
www.instagram.cz/mamma_help
www.udelejuzel.cz
www.uzmizasechutna.cz